Yaşam

EGO 2.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi EGO dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. Pastel Sinema, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerini paylaştığı drama dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün yazdığı EGO’nun yönetmen koltuğunda Tabiat Can Anafarta oturuyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek kesim tam izleme ekranı…

EGO son bölümde; Erhan, Sibel’in teklifine üzülse de bir karar vermek zorundadır. Tüm dünyasını Elif’in üzerine kurmuş olsa da içine düştüğü çukurdan tek çıkış yolu Sibel’in teklifidir.

Erhan, Sibel’in teklifini isteksizce kabul eder. Sibel ve Erhan’ın Antalya’da yaşadıkları üç gün sır olarak kalır ve ikili İstanbul’a döner.

Buzların Kraliçesi olarak bilinen Sibel, Antalya’daki lansmanda büyük bir mola verdi ve tüm moda dünyası genç kadının başarısını konuşuyor.

Sibel’in iç tatmini uzun sürmeyecektir çünkü Antalya’da olanları bilen biri vardır. Bir yanda kariyerini ve ailesinin güvenini kaybetmekle karşı karşıya kalan Sibel, diğer yanda Elif’i hayatı boyunca kaybetmeyi göze alan Erhan…

Bu arada Tuncay, bir oğlu olduğunu ailesine duyurmak için can atıyor. Elif ise yaşadığı her şeyin sorumlusu olarak Sibel’i görmektedir. Ondan intikam alacaktır.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Sibel, hayattaki tek önceliği işi olan bir kadındır… Erhan Sibel’in şirketinde çalışan ve sevgilisi Elif ile evlenmeye hazırlanan bir adam… Sibel, rahmindeki kistlerden dolayı ameliyat olması gerektiğini öğrenince ve Bu operasyondan sonra anne olamayacağını düşünen Erhan borsada her şeyini kaybeder. Birbirine taban tabana zıt olan bu iki kişinin hayatı, Sibel’in Erhan’a yaptığı evlenme teklifiyle bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

EGO Part 2 Tek Modül İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu